Imprezy

Mela Koteluk - koncert

piątek, 5 października 2012
Kategoria: Koncerty muzyczne
Region: Trójmiasto
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Miejsce: Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63, Club Versalka
Bilety: przedsprzedaż: 25 zł, w dzień koncertu: 35 zł
Strona: www.versalka.pl

wł. Malwina Koteluk (ur. 3 lipca 1985 w Sulechowie) – polska wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Sulechowie, z wykształcenia jest kulturoznawcą.

W maju 2011 wydała demo z piosenką „Spadochron”, który wzbudził zainteresowanie słuchaczy imediów. 8 maja 2012 nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album o tym samym tytule.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej Pamiętajmy o Osieckiej, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych Śpiewajmy Poezje czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa).

Kompozycje z płyty „Spadochron” rozpoczęły już swoją aktywaność w mediach. Radiowa Trójka emituje piosenkę „Melodia ulotna”, a ESKA ROCK nadaje „Dlaczego drzewa nic nie mówią”. Utwór ten dostał się także do finału konkursu „Wow! Music Award” organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival.

Mela Koteluk wystąpiła z zespołem na tegorocznym Opener Festival.

Koncertowy skład zespołu Meli:

Mela Koteluk – śpiew Tomasz Krawczyk – gitary Miłosz Wośko – instrumenty klawiszowe Kornel Jasiński – gitara basowa Robert Rasz – perkusja Ola Chludek - chórki

Bilety: przedsprzedaż: 25 zł, w dzień koncertu: 35 zł


.

2016

02

10

środa

Gdańsk
niewielkie zachmurzenie
7.8°C
.
.
.


.