Pacjenci płacą za system, który nie działa - pikieta Nowej Nadziei pod UCK w Gdańsku
W poniedziałek przed Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku działacze Nowej Nadziei zorganizowali pikietę poświęconą problemom polskiego systemu ochrony zdrowia oraz sposobowi wydatkowania środków publicznych. Uczestnicy wydarzenia wskazywali na konieczność zwiększenia przejrzystości w funkcjonowaniu szpitali i Narodowego Funduszu Zdrowia, a także na potrzebę skuteczniejszej kontroli wydatków w sektorze zdrowia.
Wczoraj, 10:33