wtorek, 22 kwietnia 2025 23:25
Reklama

Jechali zatrzymać 22-latka, a w ich ręce wpadł dodatkowo 18-latek z narkotykami

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim w tym samym mieszkaniu zatrzymali osobę poszukiwaną w celu doprowadzenia do aresztu oraz mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Obaj mieszkańcy Kociewia odpowiedzą teraz za swoje czynny. Pierwszy z zatrzymanych odbywa już orzeczoną przez starogardzki sąd karę aresztu, a drugi dopiero stanie przed sądem i odpowie za posiadanie zabronionych w Polsce środków.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
  • Źródło: KPP Starogard
Jechali zatrzymać 22-latka, a w ich ręce wpadł dodatkowo 18-latek z narkotykami

Policjanci z wydziału prewencji starogardzkiej komendy, którzy realizowali czynności poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości, zapukali w poniedziałek do drzwi jednego z mieszkań. Mundurowi weryfikowali zdobyte wcześniej informacje, z których wynikało, że w lokalu zastaną mężczyznę poszukiwanego przez sąd w celu odbycia kary 10 dni aresztu za kierowanie motocyklem bez uprawnień. Ich ustalenia oraz przeprowadzone wcześniej czynności, dały pozytywne efekty. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, którego po sporządzeniu dokumentacji, zgodnie z wcześniejszą decyzją sądu przekonwojowali do aresztu śledczego.
Co więcej, interweniując we wspomnianym lokalu, funkcjonariusze wyczuli wyraźny zapach marihuany. Podczas przeszukania, w jednym z pokoi policjanci zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę, okrytego prześcieradłem, przy którym znajdowała reklamówka z suszem roślinnym. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 70 gramów marihuany i 3 gramy amfetaminy oraz precyzyjną wagę elektroniczną.  
We wtorek 18-letni mieszkaniec Kociewia usłyszał zarzut posiadania zakazanych w Polsce środków. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


 

Reklama dotacje unijne dla firm

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
mgła

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 4 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: StanleyTreść komentarza: Tusk wielokrotnie dawał wyraz, delikatnie mówiąc, niechęci do tego co poleskie i patriotyczne. zgodzę sie z Sp. Alboinem, że każdy może sie pomylić, błądzić, natomaist rzesza gawiedzi, któej to nie przeszkadza, albo nawet sie PODOBA, powinna budzić przerażenie.Źródło komentarza: BEZ STRACHU. Albin Siwak o Doladzie Tusku - szokujące wspomnienieAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Oszukują i faszerują. Nie papryczkowe ani malinowe tylko pestycydowe...Źródło komentarza: Nowy test Fundacji Pro-Test: Wszystkie sprowadzane z zagranicy pomidory zawierały pestycydyAutor komentarza: Westlake LoanTreść komentarza: Jestem szczerze wdzięczny Panu za poprowadzenie mnie właściwą drogą, która umożliwiła mi dzisiaj otrzymanie pożyczki po tym, jak oszuści oszukali mnie z pieniędzy. Jeśli znalazłeś się w skomplikowanej sytuacji i chcesz uzyskać pożyczkę od osoby godnej zaufania i uczciwej, nie wahaj się skontaktować z WESTLAKE LOAN pod adresem: Loanwestlake@gmail.com Telegram___https://t.me/loan59Źródło komentarza: Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.Autor komentarza: RamparamTreść komentarza: Biedny łoś... ale prawdziwe losie to urzędasy i weterynarze, którym jak widać się nie chciało zareagować. W sumie db że nikt nie zastrzelił zwierzaŹródło komentarza: Ranne zwierzę i „spychologia”. Nikt nie chciał pomóc łosiowi...Autor komentarza: RobTreść komentarza: Niech się sam utopi... Prawie dożywocie, w sume za głupote... Ludzie słabo wyceniają swoje zycie ;-1Źródło komentarza: Recydywista groził pobiciem i utopieniem. Grozi mu 18 lat za kratami
Reklama